آشنایی با ایپام

شرکت ایپام (ایده پرداز دانش نوین آرشام) در سال 1396 با هدف توسعه سرویس‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت گردشگری تاسیس شد. ایده آغاز فعالیت‌های ایپام با مشاهده توسعه همه‌جانبه اپلیکیشن‌های موبایلی، افزایش دسترسی به گوشی‌های هوشمند، افزایش سرعت و ضریب نفوذ دسترسی به اینترنت و وجود نیازها و خلاء‌های موجود در حوزه گردشگری طی سال‌های گذشته، شکل گرفت.

ما معتقد هستیم که می‌توان از ظرفیت‌های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، برای گسترش صنعت گردشگری و افزایش کیفیت خدمات در این صنعت استفاده کنیم. بنابر همین اصل، رسالت اصلی محصولات و سرویس‌های طراحی شده در مجموعه ایپام، کمک به رشد صنعت گردشگری و پشتیبانی فعالان این حوزه، از طریق فناوری اطلاعات است. سرمایه‌گذاران اصلی مجموعه ایپام را فعالان حوزه گردشگری تشکیل می‌دهند؛ و به همین دلیل ما به خوبی با دغدغه‌ها، نیازها و محدودیت‌های موجود در این حوزه آشنا هستیم.

پرداخت یاری

فعالیت‌های ایپام

ایپام در مدت کوتاه آغاز فعالیت‌های خود، به کمک نیروهای متخصص، تیم فنی گسترده و مدیریت باتجربه، توانسته است دو برند موفق با محصولاتی جذاب و کارا را به فعالان حوزه گردشگری معرفی کند. در این مسیر اعتماد شرکت‌های بزرگ مانند بانک گردشگری و دریافت استانداردها و مجوزهای لازم از طریق بانک مرکزی و شاپرک، افتخاری است که نشان از قرار گرفتن ایپام در مسیر درست دارد.

در کنار طراحی و عرضه این محصولات، ایپام به دنبال ارائه راه‌حل‌های یک‌پارچه و جامع به کسب‌وکارها برای اجرایی کردن ایده‌ها، رفع نیازها و تبدیل مسئله‌ها به فرصت‌ها است. از این رو در چشم‌انداز پیش روی ایپام، تولید و عرضه محصولات مبتنی بر فناوری اطلاعات با همکاری سازمان‌های مختلف و ارائه زیرساخت‌های فنی و تکنولوژیک لازم در این زمینه، جایگاه ویژه‌ای دارد.

فرهنگ ایپام

ما می‌کوشیم در فضایی حرفه‌ای، فرهنگ ایپام را مبتنی بر تعهد به مشتری، شفافیت در ارائه خدمات، بهبود مستمر محصولات، اعتماد به دیدگاه تخصصی کارکنان و توانمندسازی آنها برای ارائه بهترین نسخه خود، به اجرا درآوریم. در مجموعه ایپام با توجه به اهمیت همگام بودن با تکنولوژی‌های روز دنیا، در کنار وجود ساختارهای سازمانی نظم‌یافته، داشتن رفتار تیمی و منعطف باعث سرعت بخشیدن به کارها شده است.

من خودم را بسیار خوش شانس می دانم که با تیمی مهربان و پرانرژی روبرو شدم و با آنها همکاری می کنم.

نام